Negocjacje biznesowe? Da się to zrobić :)

Nie od dziś wiadomo, że umiejętność negocjacji to kluczowa umiejętność każdego skutecznego menedżera. Wielu osobom poruszającym się w świecie biznesu wydaje się, że prowadzenie negocjacji sprowadza się do postawienia swoich warunków i obstawianiu przy nich. W przypadku negocjacji biznesowych- słabość strony słabszej, to siła negocjacyjna partnera.

Szkolenia z negocjacji pozwalają wyćwiczyć odpowiednią postawę silnego negocjatora.  Zwrot z inwestycji jest bardzo szybki.  Szkolenia biznesowe mają charakter treningu o charakterze zadaniowym, podczas którego uczestnicy nabywają nowe umiejętności – skutecznego negocjowania.  W przypadku negocjacji biznesowych przekłada się ta umiejętność na sukces przedsięwzięcia, czy kontraktu. Najważniejsza zasada negocjacji biznesowych brzmi „myśl co mówisz, a nie mów co myślisz podczas negocjacji!”

Czy zatem można się nauczyć jak skutecznie negocjować? Oczywiście, że tak po warunkiem, że szkolenia z negocjacji prowadzi ekspert , który ma bogate doświadczenie z zakresu negocjowania wielomilionowych kontraktów. Szkoleń z zakresu negocjacji jest wiele na rynku, jednak profesjonalnych warsztatów jest niewiele. Dobre szkolenia z negocjacji to prawdziwy poligon, gdzie wysiłek włożony w ćwiczenia przekłada się na przyrost umiejętności miękkich.  Przyswajanie wiedzy opiera się o tzw. „ pamięć emocjonalną ‘’, która jest zdecydowanie trwalsza niż pamięć logiczno- matematyczna. Wiedza zdobyta na profesjonalnym szkoleniu z negocjacji przekłada się na umiejętności w prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Prezentujemy propozycje Tomasza Piotra Sidwicza – jednego z najlepszych ekspertów w kraju: http://sprzedaz.projektgamma.pl/szkolenia/zaawansowane-negocjacje-w-biznesie-gra-negocjacyjna