Prawo pracy – zawsze egzekwowane…

Czy, jako pracodawcy, zdarzają Ci się problemy w egzekwowaniu obowiązków pracownika? A może jesteś pracownikiem, czujesz się wykorzystywany przez swojego pracodawcę i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Szkolenie prawo pracy to prosty sposób na opanowanie zawiłości związanych z prawem pracy i wynikającymi z niego konsekwencjami obowiązującymi obie strony.

Szkolenie prawo pracy oferuje poznanie i zrozumienie szeregu zagadnień regulowanych przez kodeks pracy oraz praktyczne ich egzekwowanie. Zaczynając od umowy o pracę i różnych jej rodzajów, przez formy zatrudnienia (np. samozatrudnienie), czas pracy, wynagrodzenie, do dokumentacji pracowniczej, urlopów, czy obowiązków pracodawcy i pracownika.

Szkolenie prawo pracy to pewny i sprawdzony sposób na poszerzenie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu prawa pracy bez ryzyka pomyłek, czy niedopowiedzeń. Realizowane w różnych formach i lokalizacjach tak, by zapewnić komfort uczestnikom oraz zleceniodawcy pozwala na optymalizację przyjmowanych treści i efektywne wykorzystywanie ich w dalszej karierze zawodowej.