Nowy trener na pokładzie Gammy!

Zapraszamy do krótkiego wywiadu z naszym nowym trenerem Robertem Milczarkiem.

Serdecznie witamy Pana w szeregach Gammy! Myślę, że na wstępie każdy chciałby wiedzieć skąd u Pana pomysł pracy jako trener biznesu?

trener gamma szkolenia
trener biznesu: Robert Milczarek

To była naturalna konsekwencja pracy zawodowej w której, zajmowałem się zarządzaniem projektami sprzedażowymi w agencjach doradztwa personalnego. Siłą rzeczy treningi pojawiły się jako naturalna konsekwencja tej pracy. Jest to jednocześnie połączone z wykształceniem, ponieważ z wykształcenia jestem psychologiem, natomiast zacząłem pracować biznesowo w zasadzie już bardzo wcześnie na studiach. To właśnie zaczęło stawiać naturalne połączenie pracy zawodowej, z wykorzystaniem zaplecza wykształceniowego. W zasadzie od 8-9 lat prowadzę różnego rodzaju treningi i jednocześnie łączy się to z podnoszeniem kwalifikacji w obszarze zarządzania ludźmi. W tej właśnie dziedzinie przeszedłem wiele szkoleń. Z drugiej trony jako naturalna konsekwencja warsztatów i treningów grupowych wszedł coaching, ze względu na to że, pracuje przede wszystkim z kadrą menedżerską średniego szczebla. Co ważne Panie i Panowie menedżerowie, którzy byli zadowolonie z uczestnictwa w warsztatach chcieli pracować indywidualnie. Właśnie dlatego 4 lata temu pojawił się coaching. W tym czasie oczywiście podnosiłem i podnoszę swoje kwalifikacje,  począwszy od kursu CoachWise pod International Coach Federation. Następnie uzyskałem certyfikacje coachingową My CC. W tym modelu pracuję ze swoimi klientami.

Z kim Pan pracuje szkoleniowo i coachingowo?

Aktualnie współpracuje z firmami farmaceutycznymi, bankowowymi, ubezpieczeniowymi, menagment średniego szczebla, ale również Top Menagment od jakiś dwóch lat. Prowadzę bardzo dużo projektów z segmentu sprzedaży, z racji tego że współpracuje z wieloma przedstawicielami handlowymi, regionalnymi kierownikami sprzedaży oraz field force menadżerami. To pochłania praktycznie większość mojego czasu zawodowego.

Sporo piszę, publikuję, między innymi w serwisie money.pl z którym współpracuję na zasadzie stałej wymiany.

Dziękujemy za obszerne przedstawienie swojej osoby i mamy nadzieje na obfitą współpracę.